top of page

Онлайн зустрічі з відомим українським стилістом
міжнародного класу Вячеславом Дюденком

Учні ДНЗ: «Ковельського центру професійно-технічної освіти» перукарського прийняли участь в Всеукраїнській онлайн зустрічі з відомим українським стилістом міжнародного класу Вячеславом Дюденком.

 Зустріч пройшла в невимушеному, легкому форматі. Була можливість завчасно поставити запитання до Вячеслава та почути відповіді на них. Гуру перукарського мистецтва поділився своїм досвідом, дав рекомендації та поради починаючим майстрам, розповів про цікаві моменти своєї творчої кар’єри. Розповів про тенденції моди в перукарській справі.

Організаторами зустрічі виступили дистриб’ютори професійної косметики ESTEL PROFESIONAL.

                                                                                                                                                                                                  Майстер в/н: Павляшик Л.І.

1.jpg

Світ цей належить майстрам

З метою розширення уявлення про важливість активної позиції щодо вибору професії з учнями 9-их класів НВК № 12 було проведено профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу.

Діти активно долучились до виконання вправ, грали в рoльoві ігри, складали на швидкість профорієнтаційні пазли, були активними під час проведення руханок. Як результат – збулись практично всі очікування майбутніх абітурієнтів.

Сподіваємось, тренінг допоміг молодим людям ще на крок наблизитись до свідомого вибору майбутньої професії.

1 (7).jpg

Семінар-практикум "Загальна колористика. Фарбування сивого волосся" від фірми Estel

13 лютого 2020 року на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти відбувся семінар-практикум для учнів професії «Перукар» на тему: "Загальна колористика. Фарбування сивого волосся"

Провела цей захід Олена Ярмак – технолог, колорист Еstel Луцьк студії.

Учні групи № 22 закріпили здобуті раніше знання і використали на прикладі професійних препаратів та фарб фірми Еstel.

Зокрема, технолог продемонструвала зразки палітр кольорів фарб для волосся. Поділилась власним досвідом з учнями та разом з ними виконала практичне фарбування волосся.

Семінари такого плану проходять постійно та мають позитивні наслідки та результати як для майбутніх майстрів перукарської справи, так і для фірм з якими ми співпрацюємо.

1 (6).jpg

Профорієнтаційна зустріч

Сьогодні до нас завітали учні 9 класів з с.Дубове.

Профорієнтаційна зустріч, сподіваємося, допоможе випускникам зробити правильний вибір на порозі дорослого життя.

1 (5).jpg

Вибір професії – вибір долі

Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Мрії і реальність – як їх поєднати? Як не помилитися у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? Ці проблеми сьогодні прагнули розв?язати учні 9-их класів ЗОШ №7 м. Ковеля, які побували на екскурсії в ДНЗ «Ковельський центр ПТО».

Під час екскурсії учні мали змогу оглянути виробничі майстерні, кабінети загальноосвітньої та спеціальної підготовки, кімнати гуртожитку та їдальню центру, де їх почастували смачним обідом.

Сьогоднішня захоплива подорож у світ професій, фахівців яких готують майстри виробничого навчання та викладачі центру, допоможе учням школи у виборі власного шляху у дорослому світі.

1 (4).jpg

НАШІ ДВЕРІ ВІДКРИТІ ЗАВЖДИ

Сьогодні наш центр відвідали учні 9-го класу закладу загальної середньої освіти І – ІІ ступенів № 6 м. Ковеля. Метою екскурсу стало ознайомлення випускників школи з навчально-виробничою діяльністю професійного центру. В наших гостинних стінах екскурсантів зустріли професіонали своєї справи – майстри виробничого навчання, які з задоволенням продемонстрували виробничі майстерні та специфіку роботи з різних спеціальностей. Учнівська когорта школи спробувала свої сили на робочих місцях. Діти оглянули усі навчальні приміщення, актовий зал та скуштували смачний обід в їдальні центру. Їхні щирі усмішки, хороший настрій та одноголосна подяка за гарний прийом, свідчили про те, що зустріч вдалася.
Чекаємо Вас на науку, любі випускники!

1 (3).jpg

Семінар-практикум "Ідеальний блонд" від фірми Estel

22 січня 2020 року на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти відбувся семінар-практикум для учнів професії «Перукар» на тему: «Ідеальний блонд».
Провела цей захід технолог-експерт від Estel Lutsk Studio Данилевич Олена.

Учні групи № 22 закріпили здобуті раніше знання і використали на прикладі професійних препаратів та фарб фірми Еstel.

Семінари такого плану проходять постійно та мають позитивні наслідки та результати як для майбутніх майстрів перукарської справи, так і для фірм з якими ми співпрацюємо. Це можливість для учнів навчального закладу пізнати секрети фарбування волосся за допомогою барвників I групи, знайти відповіді на всі питання, що цікавлять.

1 (2).jpg

Маєш фах – живеш в достатку

Існує давня повчальна притча про тачку. Тачка – просте знаряддя для транспортування вантажів. Складається із вантажного кузова, одного або декількох коліс і рукоятки. Троє чоловіків, напружуючись щосили, везуть важкі тачки з камінням. Перехожий ставить кожному з них одне й теж запитання: Що ти робиш? Перший відповів: «Везу цю кляту тачку!» Другий сказав: «Заробляю собі на хліб!» Третій же мовив: «Будую місто!»

Чому в кожного, хто віз тачку були різні відповіді, адже вони виконували одну й ту ж роботу? Та тому що для одного важливо – заробляти гроші, для іншого робота стає каторгою, а для когось – це завдання реалізувати себе.

Про те, як зробити вірний вибір та реалізувати себе розповідали сьогодні працівники ДНЗ «Ковельський центр ПТО» для вихованців випускних класів ЗЗСО № 11.

В ході зустрічі учні мали змогу відтворити прийоми, які їм демонстрували майстри виробничого навчання та учні закладу, відвідати студентських страв, якими їх частували працівники їдальні, а дівчатка перетворились у справжніх красунь, коли відвідали майстерню перукарів.

Щиро сподіваємось, що молодь, яка сьогодні спробувала себе в ролі кравця чи перукаря, автослюсаря чи сантехніка, токаря чи вишивальника, столяра, різьбяра чи робітника будівельних професій в майбутньому поповнить лави нашого закладу.

Нехай у кожного з вас буде своя найцікавіша професія і вона зробить Вас щасливою людиною!

1 (1).jpg

Найважливіший вибір у житті

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору у кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і правду. Вибір існує щоденно, щохвилинно. Різний за своєю серйозністю, проте неоднаковий за своїми наслідками.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що вас цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Допомогти випускникам ЗЗСО № 5 м. Ковеля зробити крок до вибору професії намагались практичний психолог та Рижко Олександра – учениця ДНЗ «Ковельський ЦПТО». В ході тренінгу учні отримали інформацію про спеціальності, які можна здобути в навчальному закладі, виконали вправи , які дають змогу прийняти рішення щодо визначення майбутнього, пограли професійні ігри та спробували заробити перший гонорар.

1.jpg

На шляху до мети

Актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійній самореалізації учнів, а мoтивaційні тренінги - ефективний спoсіб дoпoмoгти мoлoдим людям зробити вірний професійний вибір.

Саме такий тренінг був проведений у ДНЗ «Ковельський центр ПТО» для учнів 9- го класу ЗЗСО № 11 м. Ковеля.

Тренінг сприяв формуванню правильної мотивації вибору професійної діяльності, готовності до прийняття рішень щодо визначення власного професійного майбутнього, заохоченню молоді до отримання професій, яких навчають у даному закладі та які актуальні на ринку праці.

Учні із задоволенням взяли участь в профорієнтаційних іграх, конкурсах, працювали індивідуально та в парах.

Сподіваємось, в майбутньому учасники тренінгу оберуть робітничі професії та стануть нашими студентами. А педагогічний колектив докладе максимум зусиль, щоб виплекати першокласних фахівців.

1 (3).jpg

Впровадження сучасних виробничих технологій

Сьогодні учні прагнуть володіти новітніми технологіями в обраній професії, вільно орієнтуватися в інформаційному просторі за допомогою комп’ютерної техніки, управляти автоматизованими системами виробництва, вміти проектувати й конструювати власні методики роботи на виробництві. Ці та інші компетенції може сформувати компетентний педагог та створення навчально – практичного центру «Обробка металів різанням». Майстри в/н Дятел В.В, Вакулюк П .П та Новосад А.В поширюють передовий педагогічний досвід по впровадженню нових виробничих технологій за професією « Токар» через показові уроки та майстер – класи.

Навчально-практичний центр та висока компетентність педагогів надає чудову можливість модернізувати майстерню, де наші учні мають доступ до найсучаснішого високотехнологічного обладнання та інструментів, здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасним обладнанням , опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

Шановний абітурієнте! Запрошуємо тебе навчатись у сучасному професійно-технічному закладі – закладі новітньої доби!

1 (2).jpg

Ближче, ніж може здаватися

Проблема торгівлі людьми стає все більш актуальною з кожним днем, адже фінансове становище значної частини українців не дозволяє жити так, як їм хочеться.

Поінформувати учнівську молодь про небезпеку заробітків на чужині, обговорити причини, форми й наслідки торгівлі людьми – такою була мета відеоперегляду.

До активного обговорення актуальної теми долучились учні 23 та 26 груп.

1 (1).jpg

Відкрився навчально-практичний центр на базі ДНЗ «Ковельський центр ПТО»

29 листопада в ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» урочисто було відкрито Навчально-практичний центр «Технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів». З нагоди відкриття в навчальний заклад завітали заступник міністра освіти і науки України – Петро Коржевський, заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступника голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступник міського Михайло Гетьман, представники управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації на чолі з Людмилою Плахотною, роботодавці міста і району, керівники закладів професійно-технічної освіти.

Навчально-практичний центр розпочав свою роботу в новозбудованому приміщенні, адже з цією метою на території закладу збудована станція технічного обслуговування площею 140 кв.метрів, оснащена сучасним обладнанням фірми BOSCH, що було придбано в рамках європейського проекту «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону». Вперше за роки незалежності було суттєво оновлено матеріально-технічне забезпечення з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Основною метою створення центру є забезпечення належних умов для проведення навчального процесу, набуття та освоєння професійних навичок, завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти.

Особливістю професійної освіти – індустрії робітничих кадрів, є кваліфіковані фахівців, яких готує професійна школа. Навчально-практичний центр надасть чудову можливість для майбутніх молодих фахівців здобути якісні знання та практичні навички у роботі на сучасному високоякісному обладнанні, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

1.jpg

Участь в конкурсі “WorldSkills Ukraine 2019” з компетенції “Електромонтажні роботи”

21-го листопада на базі Володимир-Волинського професійного училища стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2019” з компетенції “Електромонтажні роботи”.

З компетенції "Електромонтажні роботи" виявили бажання позмагатись представники Вол-Волинського ВПУ, Луцького ВПУ та нашого навчального закладу. Упродовж чотирьох годин учасники демонструватимуть свої професійні вміння та навички, виконуючи конкурсні завдання, складаючи схему керування електроприводом лебідки з двох місць.

Третє місце виборов з Ковельського ЦПТО Васейко Станіслав.

Переможців конкурсу привітали і вручили нагороди і призи: заступник директора НМЦ ПТО у Волинській області Семенюк Інна Борисівна та представник від роботодавців, а саме ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика".

Ми щиро бажаємо Станіславу наснаги та подальших творчих успіхів!

1.jpg

Спілкування працює для тих, хто працює на нього

Ключoвим мoментoм в прoцесі прaцевлaштувaння мoже стaти співбесідa, якa є гaрним спoсoбoм прoдемoнструвaти свoї здібнoсті. «Грaмoтне інтерв’ю – гaрaнтія від безрoбіття» - гoвoрив Б. Лінкемер.

Склaднo зрoзуміти, щo oчікує від нaс рoбoтoдaвець. Отримати відповідь на це запитання спoдівaлись учні, які взяли участь у тренінгу при Центрі кар’єри «Спілкування працює для тих, хто працює на нього».

Під чaс виконання вправ, мозкового штурму, рольової гри, роботи у workshop, майбутні робітники дізнaлись прo принципи рoбoти HRів тa oчікувaння роботодавців; довідались як підгoтувaтися дo успішнoгo прoхoдження співбесіди, пoтренували нaвички сaмoпрезентaції та підняли віру в свої сили.

Щиро сподіваємось, що здобуті під час тренінгу знання та вміння сприятимуть професійній самореалізації наших випускників.

1.jpg

Вдало вибери професію, вклади в неї свою душу, тоді щастя саме тебе відшукає.

К. Ушинський

Життя постійно ставить нас перед вибором. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, правду і кривду.

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.

Одним із найважливіших кроків у житті будь-якої людини є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Своє майбутнє ви визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе». Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому буде себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації, визначає успішність кар’єрного зростання, визначає успішність професійного зростання та веде до УСПІХУ в житті.

18 жовтня в 33 групі в рамках тижня навчальної групи було проведено показовий виховний захід «Людина для професії чи професія для людини?» з елементами тренінгу.

Чому до вибору професії потрібно ставитися серйозно? Як не помилитися у виборі своєї дороги, щоб бутим щасливим у праці? Ці та інші питання з’ясовували учні під керівництвом класного керівника Харатін В.О. під час проведення виховного заходу.

На виховний захід були запрошені директор центру Антонюк С.М., заступник директора з виховної роботи Антощук О.П. та представник Ковельського центру зайнятості населення Волчук Л.М., яка ознайомила присутніх з потребами ринку праці сьогодення.

Пам’ятайте золоту формулу вибору професії: «Хочу – можу – маю – треба».

ювати в мережі, а й захищати себе від небезпеки в Інтернеті, бо життя людини – це найдорожчий Божий дар на Землі. Учись добру в мережі, Шукай знання й новини, А сайти злі, що брешуть, Обходить ми повинні.

1 (2).jpg

Базовий тренінг «Молодіжний працівник»

Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій Волині за принципами доступності та спільної відповідальності. Даний центр являється одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює форматі коворкінгу чи хабу.

У м.Ковелі стартував базовий тренінг «Молодіжний працівник», тренера Захар Ткачук,Yana Romaniuk, Yura Semchuk. Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine.

Лайфхаки, секрети та поради. Усім поділилися наші активісти  з новими молодіжними працівниками. Тренінг справив гарні враження, приємні емоції і настрій який окрилив допоможе реалізувати будь-які проекти сучасної молоді.

Молодіжний центр є незмінним партнером громадських організацій та активістів, який завжди готовий підтримати креативні ідеї та надати можливості.

Журналіст газети «Лідер»

1 (1).jpg

Круглий стіл

«Взаємодія навчального закладу із соціальними партнерами на шляху якісного оновлення системи професійно-технічної освіти»

Світові тенденції та сучасні умови розвитку економіки України вимагають посилення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, роботодавців та професійно-технічних навчальних закладів у вирішенні питань інноваційного розвитку профтехосвіти. Нині у професійно-технічній освіті впроваджують інноваційні технології навчання, нові сучасні професії, створюють умови для більшої мобільності випускників на ринку праці.

Створення належних умов для забезпечення економіки трудовим потенціалом, надання населенню якісної професійно-технічної освіти, формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів і здібностей тепер неможливе без нової системи відносин між навчальним закладом і підприємствами, соціальними партнерами, а також центральними органами виконавчої влади, громадськими організаціями.

Підприємства потребують не просто фахівців, а висококваліфікованих робітників, які володіють сучасними технологіями та устаткуванням. Основне завдання ДНЗ Ковельський центр професійно-технічної освіти - підготувати саме таких фахівців.

31 січня на базі «ДНЗ Ковельський центр ПТО» було проведено. круглий стіл «Взаємодія навчального закладу із соціальними партнерами на шляху якісного оновлення системи професійно-технічної освіти», на якому були присутні дирекція та представники структурних підрозділів підприємств ТзОВ «Волинь-Кальвіс» та ПрАТ «Сільмаш».

Присутні проаналізували потреби сучасного ринку праці, Волинської області та міста.Ковеля і Ковельського району, обговорили умови соціального партнерства, обов’язків та відповідальності сторін.

Представники ТзОВ «Волинь-Кальвіс» поділилися своїми успіхами співпраці з «ДНЗ Ковельський центр ПТО» в рамках німецько-українського проекту «Партнерство у сфері ПТО України». Також узагальнили сьогоднішні результати та перспективами подальшої роботи у впровадженні дуальної форми навчання не лише з професії «Електрогазозварник», але й з інших професій.

2.jpg

Навчальний тренінг

21 лютого відбувся тренінг, організований на основі співпраці навчального закладу з представниками соціальних служб міста - Інни Третяк, директора міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молод із волонтерами Корпусу Миру США Кесіді Крамтон, Річардом Романом, Бенедіктом Венгом та і і. На зустрічі були присутні учні 13,14, 21 та 25 груп учні активно взяли участь в тренінгу під час якого обговорювали проблеми СНІДу, наркоманії та алкоголізму причини їх виникнення, наслідки та спільно шукали шляхи вирішення.

Спілкування проходило за допомогою викладачів іноземної мови Оніщук Світлани Дмитрівни та Дубнюк Ірини Михайлівни. Під час проведення тренінгу учні змогли спробувати свої сили у розмовній англійській мові, отримали досвід живого спілкування із носіями мови.

16.jpg

Прорив легкої промисловості

Немає нічого більш вишуканого й досконалого, щирого й поетично-зворушливого, як народне мистецтво. Воно й сьогодні дихає життєдайною силою, збуджує емоції, наснажує сучасних майстрів художніх ремесел і загалом свідчить про творче обдарування молоді.

Мистецтво кравецтва, вишивки та виготовлення прикрас зі штучних квітів гармонійно поєднується в костюмах Лукаша та Мавки – солістів опери «Лісова пісня».

Чому саме Мавка та Лукаш? Напевне, тому що події, описані Лесею Українкою у філософсько – поетичній притчі про життя відбуваються в урочищі «Нечимне», що поблизу міста Ковель, де здобуває робітничі професії талановита молодь, яка і представляє колекцію з одноіменною назвою «Лісова пісня».

Наш навчальний заклад ДНЗ « Ковельський ЦПТО» прийняв участь у 3-му Всеукраїнському конкурсі «Прорив легкої промисловості», ініційованому національним галузевим партнерством в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та асоціацією ПТНЗ України швейного профілю під партнерством Міністерства освіти і науки України, який проходив у місті Харків 14-16 березня 2018 року. Даний конкурс проходив у трьох номінаціях. Наш центр взяв участь у ІІІ номінації «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру» та були нагородженні дипломом другого ступеня.

Дана колекція виготовлена на базі Ковельського центру професійно технічної освіти для виконання були залучені учні навчального закладу з професій «Кравець», «Кравець; Вишивальник» та «Квіткарка» під керівництвом майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін, та художнього керівника. Вироби на показі демонстрували учні Ковельського центру професійно-технічної освіти.

1.jpg

Екскурсія в майбутнє

14 квітня учні випускних груп разом із своїми наставниками мали нагоду відвідати Київський національний університет культури і мистецтва, в рамках програми «День відкритих дверей – 2018». Цікава і змістовна програма знайомства із закладом сприяла кращому розумінню специфіки різних факультетів. Учні відвідали різноманітні творчі лабораторії, навчальні аудиторії. Найбільше вразило учнів спілкування з педагогами, з веселими і амбітними студентами, а ще оригінальний дизайн навчального закладу, технічне оснащення. Сніданок та обід в студентській столовій були смачним і приємним подарунком для екскурсійної групи.

Після екскурсії учні познайомилися із ректором КНУКіМ Михайлом Поплавським, який залюбки відповідав на поставлені питання учнів, давав батьківські поради, життєві настанови та поділився власним досвідом досягнення мети. Майбутні випускники отримали інформацію щодо умов вступу та правил прийому до університету в 2018 році, а також сувенірну продукцію.

По завершенню екскурсії багато наших випускників загорілися бажанням продовжити навчання і стати частиною студентської родини Київського національного університету культури і мистецтва!

1.jpg

Презентація компанії «Дніпро-М»

22 травня на базі ДНЗ Ковельський центр ПТО відбулася презентація продукції компанії «Дніпро-М», яка спеціалізується на виготовлені зварювальних апаратів, аксесуарів та витратних матеріалів для зварювання, ручного та електроінструменту.

В майстерні електрозварників представники даної компанії представили учням групи ТУ-1 професії «Електрогазозварник» сучасне зварювальне обладнання та ручний електроінструмент. Розповіли про переваги зварювальних інверторів торгової марки «Дніпро-М», відмінності в конструкції та режимах роботи в порівнянні з аналогічним обладнанням інших виробників.

Провели майстер-клас для учнів, надали можливість на 5 робочих місцях на фірмовому обладнанні компаніїї «Дніпро-М» кохному бажаючому учневі виконати зварювальним інвертором ручне електродугове зварювання стальних пластин товщиною 4 мм електрордами марки «Дніпро-М».

Після виконання практичного завдання учні отримали заохочувальні цінні подарунки, а для навчального закладу презентували сучасний зварювальний інвертор від торгової марки «Дніпро-М».

1 (1).jpg

Сто ідей для дітей

Вибір професії розпочинається ще в дитинстві. Діти з маленького віку практикуються у різних професіях граючись у кравця чи продавця, будівельника і слюсаря, лікаря. вчителя, але в більшості випадках це є робітничі професії. Наш навчальний заклад вже другий рік поспіль бере участь у заходах присвячених Дню захисту дітей. В цьому році ми підтримали ініціативу громадської організації "Велика ідея" і задоволенням прийняли участь у проекті "100 ідей для дітей".

Юні ковельчани та гості міста мали змогу спробувати себе у професіях: сантехніка та електромонтера, штукатура, столяра, ознайомилися і мистецтвом різьби, лозоплетіння, вишивки. Майстри виробничого навчання та учні допомагали зробити це знайомство успішним та цікавим, ділилися професійними секретами.

Перший день літа був наповнений позитивом, щирими дитячими емоціями, сміхом. Ми сподіваємося, що допомогли головним героям цього дня - дітям, школярам зробити правильний вибір професії в майбутньому.

1 (2).jpg

Майстер-клас «Нанесення рідких шпалер на поверхню»

18 жовтня 2018 р. майстер виробничого навчання Решетовська Любов провела майстер-клас на тему «Нанесення рідких шпалер на поверхню».

Майстер виробничого навчання Решетовська Л.М. розповіла про види рідких шпалер, підготовку поверхні під нанесення рідких шпалер, підготовку рідких шпалер до застосування та продемонструвала технологію нанесення рідких шпалер на поверхню.

Після демонстрації прийомів нанесення рідких шпалер на поверхню майстром Решетовською Любов’ю виявили бажання продемонструвати ці прийоми  учні Гупалик М. та Халматов О.

Всі вони досягли хороших результатів.

1 (3).jpg

Зустріч з роботодавцем

23 жовтня учні випускних груп металообробного профілю мали нагоду зустрітися із роботодавцем Возняком Анатолієм Степановичем (СТО «АвтоRomaсервіс») та працівниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості. В ході зустрічі учні отримали інформацію про підприємство його напрямки діяльності та плани на майбутнє. Працівники центру зайнятості надали консультацію щодо заповнення резюме, інформували про особливості послуги рекрутингу та відповіли на запитання учнів.

Завершилася зустріч ознайомленням із матеріально-технічною базою з професій «токар», «слюсар з ремонту автомобілів», Возняк А.С., відзначив високий рівень обладнання, а при спілкуванні із керівництвом закладу висловив сподівання про співпрацю в майбутньому.

1 (4).jpg

Екскурсія на виробництво

24.10.2018 р. у відповідності з переліком навчально-виробничих робіт в групі № 16 «Лицювальник-плиточник, маляр, штукатур» відбувся урок виробничого навчання « Екскурсія на виробництво». Першим об’єктом став житловий комплекс «Варшавський», що знаходиться по вул. Заводській 2 ; м.Ковеля. Директор ТОЗ «Інкобуд» Хромей Олег Іванович м. Івано-Франківськ попередньо люб’язно дав дозвіл на проведення уроку виробничого навчання. Нас зустрів виконроб Кіндрачук Мирослав Петрович який розповів про будівництво комплексу монолітним способом, що є новизною будівництва в м. Ковелі, ознайомив з робочим місцем оздоблювальника, з засобами механізації, та розміщенням їх на будівельному майданчику та розповів про взаємозв’язок окремих будівельних робіт.. Відбулася бесіда з робітником Салійом Сергійом Євгеновичом, який на завершення показав застосування передових прийомів праці. Наступним об’єктом нашої екскурсії став - житловий будинок по вул. 40-річчя Перемоги, 4; м.Ковеля, де роботи виконує фірма «Луцьксантехмонтаж-536» (генеральний директор Чорнуха Ігор Вікторович), на об’єктах якого учні ДНЗ «Ковельський ЦПТО» проходять виробничу практику. Начальник дільниці Смолярчук Іван Іванович та виконроб Мельничук Юрій Олександрович показали готові житлові квартири будинку, розповіли учням про інноваційну систему утеплення будівлі «Cerasit ППС» та «Cerasit МВ», декоративне штукатурне кольове покриття (на об’єкті завершені загальнобудівельні роботи, відбувається благоустрій). Відбулась бесіда з робітниками та іншими інженерно-технічними працівниками. Учні з великою увагою, захопленням та подякою вислухали інформацію отриману від робітників та інженерно-технічних працівників фірм, які впевнені, що це пробудить в них ще більшу любов до професії.

1 (5).jpg

Тренінг з написання резюме 

З метою навчання технології пошуку роботи, навикам самореалізації та самопрезентації молоді на ринку праці провідними фахівцями з профорієнтації Ковельського міськрайонного центру зайнятості для учнів Ковельського центру професійно-технічної освіти проводять семінари з техніки пошуку роботи. 13 листопада учні гр № 33 що навчаються за професією «Кравець;вишивальник»  зустрілися із спеціалістом Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ольгою Андрійчук яка провела практичне заняття з теми  «Підготовка резюме». В ході зустрічі учні одержали інформацію про новітні послуги служби зайнятості: відеорезюме, відео вакансії, он-лайн співбесідою з роботодавцем та про роботу сектору рекрутингу. 

 

О.П.Антощук

заступник директора з НВР

DSCN1588.JPG

Speaking Club

Коли учні вступають на перший курс ДНЗ «КЦПТО», викладачі іноземної мови постійно наголошують про важливість знання англійської мови для майбутнього працевлаштування.

Англійська – це мова ділового спілкування. Знання англійської мови збільшує ваші шанси отримати роботу в міжнародній компанії або компанії, яка співпрацює з іншими країнами. Графа у вашому резюме про те, що ви знаєте англійську мову, відразу приверне увагу вашого потенційного роботодавця. Знання англійської дозволить вам без проблем контактувати з колегами з інших країн, відвідувати міжнародні галузеві виставки та конференції.

Вивчення такого іноземної мови як англійська допоможе тренувати вашу пам’ять. Варто звернути увагу і на те, що велика кількість фахової літератури, а також наукових досліджень публікується саме англійською мовою. Якщо ви хочете бути в курсі останніх відкриттів і досягнень у вашій професійній області, вам необхідно знати англійську мову.

Саме тому вивчати мову з її носіями є перевагою. Для учнів центру така можливість є відкритою завдяки English Speaking Club, який розпочав діяти у стінах закладу з 20 листопада 2018 року.

Відтепер щовівторка вони зустрічаються з Еймі Шоу, волонтером Корпусу Миру аби

🦄 обговорювати актуальні теми

🦄 розширювати словниковий запас

🦄 грати і дивитися фільми англійською

🦄 руйнувати «мовний бар'єр»

🦄 навчатися аргументовано висловлювати точку зору

🦄 багато-багато спілкуватись

🦄 отримувати задоволення від навчання

DSCN1772.JPG

Відкриття Навчально-практичного центру технологій обробки металів

30 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка відкрили Навчально-практичний центр технологій обрибки металів.

Кошти на відкриття такого центру отримали з державного бюджету у розмірі два з половиною мільйони гривень. Закупили нове обладнання австрійського виробництва: 6 токарних верстатів, 2 універсально-фрезерних, 1 радіально-свердлильний, 1 заточний верстат, 1 плоскошліфувальний, 2 інтерактивні дошки, стрічкову пилку для відрізання заготовок металу, ріжучий та вимірювальний інструмент.

Також за кошти спеціального фонду навчального закладу проведено заміну вікон в майстерні, модернізовано електромережу та освітлення, здійснено опоряджувальні роботи. В НПЦ технологій обробки металів можна буде пройти навчання та перепідготовку, підвищення кваліфікації з професій «Токар. Верстатник широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник.»

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти під час відкриття нагороджено Почесною грамотою обласної державної старшого майстра ДНЗ «Ковельський центр ПТО» Віталія Сахарчука та Подякою голови обласної державної адміністрації викладача спеціальних дисциплін Валентину Темрук.

4.jpg

ENGLISH Speaking Club

15 січня 2019 року у стінах КЦПТО відбулося чергове засідання English Speaking Club з Еймі Шоу. Учні центру завжди з посмішкою крокують на заняття. Адже English Speaking Club – це не банальне сидіння за партою і вивчення англійської мови, а дружня атмосфера в колі, де твій вчитель – твій друг. Пояснення та вивчення англійської мови проходить дуже легко та цікаво у формі запитань, розмов, відповідей, обговорень в парах, групах чи всі разом. На цьому занятті всі учасники клубу повторили лексику по темі «Подоржування», а також виконували практичні заняття по темі «Word Order»(порядок слів у реченні).

DSCN2515.JPG

Торгівля людьми: реалії сьогодення

В рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» учнями Ковельського центру ПТО було проведено заняття з елементами тренінгу для першокурсників, що здобувають фах «різьбяр по дереву та бересту».

Інформацією про засоби торгівлі людьми, причини та наслідки, а також безпечне працевлаштування за кордоном поділились тренери – учні навчального закладу: Рижко Олександра, Шум Дар’я та Панасюк Катерина.

На завершення всі учасники отримали інформаційні матеріали, підготовлені ГО «Волинські перспективи».

1.jpg

Тренінг з написання резюме – перший крок на шляху до хорошої роботи

    31 січня 2019 року учні ДНЗ «Ковельський центр ПТО»  вирішили потренуватися з написання резюме. Результатом їхньої роботи став документ, який покаже роботодавцям, що вони мають шанс залучити у свою компанію дійсно талановитого працівника.
    Спеціаліст Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ольга Андрійчук пояснила учасникам, що головне в цьому документі – структурованість та правдивість.
    Виявляється, роботодавці шукають таку інформацію про потенційних працівників:
    1) освіта;
    2)  досвід роботи;
    3)  практичні навички та досвід;
    4) особисті досягнення (додаткова інформація).
    Кожен з цих підпунктів повинен бути відображений на сторінці резюме та мати зміст конкретний, чіткий, зрозумілий:
    1) освіта: назва закладу, кваліфікація;
    2) досвід роботи: попередні місця роботи з коротким описом головних досягнень, дата початку та закінчення роботи, повна назва підприємства;
    3) практичні навички та досвід: перелік навичок, знань, умінь, володіння іноземними мовами, володіння певними програмними та технікою
    4) особисті досягнення: особисті якості, нагороди, перемоги, захоплення, інтереси.
    Ініціативність та активність учнів з професії «електромонтер  з ремонту та обслуговування електроустаткування»  свідчить про те, що вони мають більші шанси на успішну професійну самореалізацію у майбутньому.

IMG_20190131_101535.jpg

Майстер-клас «Структурні штукатурки «короїд»»

Майстер-клас «Структурні штукатурки «короїд»»

Нещодавно в стінах навчального закладу під керівництвом майстра в/н по професії «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» Цехоша Л.П. та викладача спецдисциплін Ваць О.В. був проведений майстер-клас: «Структурні штукатурки («короїд»)».

Участь в майстер-класі приймали учні групи №16 та наші гості, майбутні абітурієнти учні ЗОШ № 9 м.Ковеля.

В ході заходу учасники ознайомились з технічними характеристиками та технологією нанесення структурних штукатурок і в результаті, всі разом з захопленням створили панно. Кожен мав змогу нанести «короїд» на якусь частину площі панно, яку вибирав відповідно від кількості бонусів, отриманих під час проведення теоретичної частини.

Нещодавно в стінах навчального закладу під керівництвом майстра в/н по професії «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» Цехоша Л.П. та викладача спецдисциплін Ваць О.В. був проведений майстер-клас: «Структурні штукатурки («короїд»)».

Участь в майстер-класі приймали учні групи №16 та наші гості, майбутні абітурієнти учні ЗОШ № 9 м.Ковеля.

В ході заходу учасники ознайомились з технічними характеристиками та технологією нанесення структурних штукатурок і в результаті, всі разом з захопленням створили панно. Кожен мав змогу нанести «короїд» на якусь частину площі панно, яку вибирав відповідно від кількості бонусів, отриманих під час проведення теоретичної частини.

1.jpg
1.jpg

Консультація про екзаменування зі зварювання відповідно до ISO 9606-1

Консультація про екзаменування зі зварювання відповідно до ISO 9606-1

«ДНЗ Ковельський центр ПТО» є найактивнішим учасником німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» , що розпочався у травні 2016 року та триватиме до кінця квітня 2019 року.

На запрошення учасників проекту 25 березня відбулося експертне консультування викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання навчального закладу.

Офіційний представник німецької компанії TUV SUD Маркус Єнерт надав присутнім консультацію про екзаменування зі зварювання відповідно до ISO 9606-1, як функціонує незалежна лабораторія тестування TUV SUD, німецьке положення про промислову безпеку.

Маркус Єнерт надав відповіді на запитання педагогів.

Кульмінацією даного заходу було вручення міжнародних сертифікатів зварників нашим майстрам виробничого навчання Россосі Юрію Анатолійовичу та Зінчуку Олександру Анатолійовичу.

Нагадаємо, що головна мета німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» – зменшити структурні причини вимушеної міграції з України через поліпшену і сильніше зорієнтовану на попит професійну освіту. У рамках міжнародної допомоги проект вносить свій вклад до сталого росту економіки, сприяє поліпшенню інвестиційного клімату та підтримує розвиток підприємств як Волинського регіону, так і України в цілому.

Участь в майстер-класі приймали учні групи №16 та наші гості, майбутні абітурієнти учні ЗОШ № 9 м.Ковеля.

В ході заходу учасники ознайомились з технічними характеристиками та технологією нанесення структурних штукатурок і в результаті, всі разом з захопленням створили панно. Кожен мав змогу нанести «короїд» на якусь частину площі панно, яку вибирав відповідно від кількості бонусів, отриманих під час проведення теоретичної частини.

«ДНЗ Ковельський центр ПТО» є найактивнішим учасником німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» , що розпочався у травні 2016 року та триватиме до кінця квітня 2019 року.

На запрошення учасників проекту 25 березня відбулося експертне консультування викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання навчального закладу.

Офіційний представник німецької компанії TUV SUD Маркус Єнерт надав присутнім консультацію про екзаменування зі зварювання відповідно до ISO 9606-1, як функціонує незалежна лабораторія тестування TUV SUD, німецьке положення про промислову безпеку.

Маркус Єнерт надав відповіді на запитання педагогів.

Кульмінацією даного заходу було вручення міжнародних сертифікатів зварників нашим майстрам виробничого навчання Россосі Юрію Анатолійовичу та Зінчуку Олександру Анатолійовичу.

Нагадаємо, що головна мета німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» – зменшити структурні причини вимушеної міграції з України через поліпшену і сильніше зорієнтовану на попит професійну освіту. У рамках міжнародної допомоги проект вносить свій вклад до сталого росту економіки, сприяє поліпшенню інвестиційного клімату та підтримує розвиток підприємств як Волинського регіону, так і України в цілому.

Участь в майстер-класі приймали учні групи №16 та наші гості, майбутні абітурієнти учні ЗОШ № 9 м.Ковеля.

В ході заходу учасники ознайомились з технічними характеристиками та технологією нанесення структурних штукатурок і в результаті, всі разом з захопленням створили панно. Кожен мав змогу нанести «короїд» на якусь частину площі панно, яку вибирав відповідно від кількості бонусів, отриманих під час проведення теоретичної частини.

2.jpg
2.jpg

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

26 березня 2019 року на базі ДНЗ «Ковельський центр ПТО» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Результати роботи учасників конкурсу оцінювало професійне журі в складі головного інженера ТзОВ «Молочна компанія «Галичина» Костянтина Вальчука, директора ТзОВ «Ковельелектромонтаж» Олександра Климовця та інженера з якості ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Віктора Кошки, та методиста НМЦ ПТО у Волинській області Георгія Грушки.

Конкурс складався з двох етапів.

Теоретичний етап передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки, зокрема: - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері; - виконання розрахункової задачі з предмета «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Під час практичного етапу виконувалися завдання, які відповідають вимогам третього кваліфікаційного розряду: складання ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною схемою та силового ланцюга керування трифазними асинхронними електродвигунами з короткозамкненим ротором.

За підсумками теоретичного та практичного етапів конкурсу призові місця отримали:

І місце – учень ДНЗ «Ковельський центр ПТО» Ігор Устимчук, який представлятиме ЗП(ПТ)О Волині на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності у 2019 році.

ІІ місце -– учень ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» Кирило Збирун.

Переможців та призерів конкурсу нагороджено дипломами Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та цінними подарунками, які урочисто вручив директор ТзОВ «Ковельелектромонтаж» Олександр Климовець.На запрошення учасників проекту 25 березня відбулося експертне консультування викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання навчального закладу.

3.jpg

Чергове засідання “Speaking Club”

26 березня відбулося чергове засідання “Speaking Club” з волонтером Корпусу Миру Еймі. Учасники клубу повторювали диких та свійських тварин, а також використання минулого часу та прийменників місця. Цікавою діяльністю була робота в парах, де тренувалися замовляти товари по телефону. Наступного разу будемо відтреновувати орієнтування по місту. З нетерпінням чекаємо наступного заняття!

4.jpg

Практикум «Написання резюме»

Учні випускних груп із нетерпінням чекають на отримання дипломів кваліфікованого робітника. Але з кожним днем наближається і процес пошуку роботи, працевлаштування.
Спільно із представниками Ковельського міськрайонного центру зайнятості в закладі проходять різноманітні заходи спрямовані на інформування, підтримку, набуття навиків необхідних для пошуку роботи. Так учні випускних груп №31 (токар;слюсар з ремонту автомобівів) і 37 (різьбяр по дереву та бересті) під керівництвом провідного спеціаліста Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ольги Андрейченко практикувалися в написанні резюме, а також бажаючі записали відео резюме, яке буде розміщене на сайті центру і сподіваємося в майбутньому допоможе знайти гідну роботу випускникам.

5.jpg

Участь у фестивалі народного мистецтва

«Смарагдові витоки – 2019»

Участь у фестивалі народного мистецтва

«Смарагдові витоки – 2019»

З метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел 10-13 травня 2019 року в м. Мукачеве Закарпатської обл. відбувся ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки – 2019», де показали свої таланти майбутні митці своєї справи зі всієї України.

Учні ДНЗ «Ковельського центру професійно-технічної освіти» вперше брали участь у фестивалі, але поряд із багатьма талановитими учасниками учень групи №17 Вальчук Олександр (майстер в/н Т.О.Мовчан), був нагороджений дипломом за зайняте ІІ-місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» «Художні ремесла» в напрямку "Художня обробка деревини". А в номінації "Театр етномоди та фольклору" приймали участь учениця групи № 13 Семенюк Марія (майстер в/н Зінчук І.В.) та учень групи № 17 Вальчук Олександр які виконали епізод драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", за що отримали почесне І місце. Вагомий внесок в здобутті перемоги внесли художні керівники центру Веремчук О.Ю., Кіпень С.О.

Крім участі в номінаціях, учні нашого навчального закладу були учасниками показу майстер-класів різьби по дереву та вишивки атласними стрічками, де оцінювався художній рівень, оригінальність виконання та композиційна досконалість роботи. Для учасників фестивалю це значний крок для впевненості і віри в свої сили.

Ми вдячні організаторам, які створили такий чудовий фестиваль, на якому загоряються зірочки талановитих дітей та молоді, за можливість разом з іншими переможцями долучитися до всієї цікавої та насиченої програми, за високий рівень організації фестивалю, за професійність членів журі, що змогли побачити потенціал у наших учнях.

З метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел 10-13 травня 2019 року в м. Мукачеве Закарпатської обл. відбувся ХІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки – 2019», де показали свої таланти майбутні митці своєї справи зі всієї України.

Учні ДНЗ «Ковельського центру професійно-технічної освіти» вперше брали участь у фестивалі, але поряд із багатьма талановитими учасниками учень групи №17 Вальчук Олександр (майстер в/н Т.О.Мовчан), був нагороджений дипломом за зайняте ІІ-місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» «Художні ремесла» в напрямку "Художня обробка деревини". А в номінації "Театр етномоди та фольклору" приймали участь учениця групи № 13 Семенюк Марія (майстер в/н Зінчук І.В.) та учень групи № 17 Вальчук Олександр які виконали епізод драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", за що отримали почесне І місце. Вагомий внесок в здобутті перемоги внесли художні керівники центру Веремчук О.Ю., Кіпень С.О.

Крім участі в номінаціях, учні нашого навчального закладу були учасниками показу майстер-класів різьби по дереву та вишивки атласними стрічками, де оцінювався художній рівень, оригінальність виконання та композиційна досконалість роботи. Для учасників фестивалю це значний крок для впевненості і віри в свої сили.

Ми вдячні організаторам, які створили такий чудовий фестиваль, на якому загоряються зірочки талановитих дітей та молоді, за можливість разом з іншими переможцями долучитися до всієї цікавої та насиченої програми, за високий рівень організації фестивалю, за професійність членів журі, що змогли побачити потенціал у наших учнях.

9.jpg
9.jpg

День відкритих дверей

18 квітня в Ковельському центрі професійно-технічної освіти відбувся День відкритих дверей. В закладі зустрічали гостей, жителів міста, але найбажаніші на нашому святі були випускники шкіл міста та району.

Програма дня демонструвала різносторонній розвиток учнів під час навчання. Протягом дня в закладі проходили майстер-класи з професій, які проводили майстри виробничого навчання спільно із своїми учнями. Випускники шкіл мали змогу спробувати себе у різних робітничих напрямках, за що отримували подарунки.

В спортивній залі відбувся турнір з волейболу між учнями І та ІІ курсів.

В фойє Центру працювала імпровізована Профорієнтаційна студія, де реєстрували бажаючих вступити до нашого закладу освіти, надавали вичерпну інформацію про умови вступу та правила зарахування учнів на навчання.

Викладачі знайомили відвідувачів з історією закладу та проводили екскурсії навчальними корпусами. Відрадно було чути від гостей інформацію, що їх рідні були учнями нашого закладу у різні періоди його існування. Це вселяє віру, що ще не одне покоління майбутніх кваліфікованих робітників буде здобувати тут освіту.

Відбувся круглий стіл «Робітничі кадри: проблеми та перспективи» за участі адміністрації навчального закладу та представників влади і роботодавців. Обмін думками, спільний пошук вирішення проблем є доказом взаєморозуміння і справжніх партнерських відносин. Роботодавці внесли пропозиції щодо переліку затребуваних професій на ринку праці та кількості учнів за їх підготовкою.

Вибір професії одне з найголовніших і найважливіших завдань в житті. Від того, наскільки вірно людина обере собі фах залежить, яке місце в суспільстві буде займати.

Дорогі випускники не забувайте, робота має приносити радість, улюблена справа забезпечує почуття власної гідності й затребуваності, може лікувати від депресії, рятувати від різноманітних спокус. Робітнича професія – це вибір сміливих і талановитих, добрих, щирих та веселих хлопців і дівчат, - саме такі в нас навчаються.

В нашому навчальному закладі можна здобути повну середню та професійну освіту, отримати професію токаря і автослюсаря, кравця і перукаря, електрогазозварника та монтажника сантехсистем, столяра і різьбяра, штукатура та квіткаря, а ще знайти гарних і вірних друзів. У нас створено всі умови для розвитку спортивних, художніх, музичних та вокальних талантів учнів.

Зрозумій уже зараз, ким ти хочеш стати, і твоє завтра буде щасливим!

2.jpg

Семінар-практикум "Лабораторія кольору" від фірми Estel

21 травня 2019 року на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти  відбувся семінар-практикум  для учнів професії «Перукар» на тему: «Лабораторія кольору».
Провела  цей захід Олена Ярмак – технолог,  колорист Еstel Луцьк студії, тренер Haute Couture Еstel.
Учні групи  № 12 закріпили здобуті раніше знання і використали на прикладі професійних  препаратів та фарб фірми Еstel.
Зокрема, технолог продемонструвала зразки палітр кольорів фарб для волосся. Поділилась власним досвідом з учнями та разом з ними виконала практичне фарбування волосся.
Семінари такого плану проходять постійно та мають позитивні наслідки та результати як для майбутніх майстрів перукарської справи, так і для фірм з якими ми співпрацюємо.

Автор: Павляшик Л.І.,
майстер в/н перукарів

2.jpg

Кращий зварювальник «Dnipro-M» у Волинській області

23 травня 2019 року на базі  Володимир-Волинського вищого професійного училища відбувся фінал конкурсу «Кращий зварювальник «Dnipro-M» у Волинській області серед молоді. За звання кращого зварювальника боролись 15 найталановитіших хлопців з 5 навчальних закладів П(ПТ)О Волині.

Відбір учасників цього конкурсу проводився протягом квітня 2019 року. Представники Dnipro-M відвідала професійні навчальні заклади Волинської області, у яких визначали трьох кращих з професійної майстерності  по професії «Електрогазозварник».

Протягом змагань учні закладів практично показували свою професійну майстерність зі зварювання металевих пластин стикових з’єднань електродуговим зварюванням.

Учень ДНЗ « Ковельський центр професійно-технічної освіти» Василь Баранчук здобув перемогу у цьому  конкурсі та отримав зварювальний апарат професійної серії Dnipro-M MMA для вдосконалення навичок в улюбленій справі.

Вітаємо  переможця! Бажаємо подальших здобутків у професійній діяльності.

майстер в/н Россоха Ю.А.

2.jpg

Кращі з слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів

Кращі з слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів

27 травня 2019 учні нашого закладу, а саме, Пильчук Олег та Мартинюк Олександр приймали участь в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у Технічному коледжі Луцького НТУ. Було проведено 2 тури змагань.

І теоретичний тур проводився електронним тестуванням учасників, по 50 тестових запитань, в яких були включені питання із спеціальних предметів: слюсарна справа, спецтехнологія, ТО і ремонт машин, читання креслень, охорона праці. кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. на тестуванні учень Пильчук Олег отримав 41 бал, Мартинюк Олександр – 38 балів.

ІІ практичний тур передбачав виконання практичних завдань. на виконання кожного завдання відводилося 40 хвилин. Це такі завдання як: заміна гальмівних колодок передньої осі; перевірка глибини протектора та поклейка латки на пошкоджену шину; підключення фар через реле за поданою схемою; перевірка встановлення фар та регулювання їх кута нахилу; заміна поршневих кілець; перевірка компресії в циліндрах двигуна автомобіля.

в результаті після виконання всіх завдань наші учні в підсумку отримали 258 балів з 300 можливих і здобули І місце. Вітаємо переможців!

27 травня 2019 учні нашого закладу, а саме, Пильчук Олег та Мартинюк Олександр приймали участь в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у Технічному коледжі Луцького НТУ. Було проведено 2 тури змагань.

І теоретичний тур проводився електронним тестуванням учасників, по 50 тестових запитань, в яких були включені питання із спеціальних предметів: слюсарна справа, спецтехнологія, ТО і ремонт машин, читання креслень, охорона праці. кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. на тестуванні учень Пильчук Олег отримав 41 бал, Мартинюк Олександр – 38 балів.

ІІ практичний тур передбачав виконання практичних завдань. на виконання кожного завдання відводилося 40 хвилин. Це такі завдання як: заміна гальмівних колодок передньої осі; перевірка глибини протектора та поклейка латки на пошкоджену шину; підключення фар через реле за поданою схемою; перевірка встановлення фар та регулювання їх кута нахилу; заміна поршневих кілець; перевірка компресії в циліндрах двигуна автомобіля.

в результаті після виконання всіх завдань наші учні в підсумку отримали 258 балів з 300 можливих і здобули І місце. Вітаємо переможців!

1.jpg
1.jpg

Свої знання і вміння демонстрували майбутні майстрині з професіі «кравець;вишивальник» групи 33

Ось і наблизилися до випуску учні ІІІ курсів. Свої знання і вміння демонстрували майбутні майстрині з професіі «кравець;вишивальник» групи 33. Роботи вирізнялися оригінальним поєднанням кольорів, технік та асортиментом. Бажаємо успіхів в дорослому житті, творчості і людського щастя!

1 (1).jpg

Група №13

Група №13 поєднала приємне з корисним та відвідала виробничо-комерційно фірму "Ковель", що спеціалізується на пошиві різного асортименту одягу та взуття. Дівчата познайомились ближче з обраною професією та дізнались багато цікавого про багаторічну історію швейної фабрики.

1.jpg

Відкриття центру кар'єри

Центр кар’єри ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» було створено за організаційної та інформаційної підтримки Волинської обласної служби зайнятості, обласної влади. Основне його завдання – сприяти професійному становленню майбутнього спеціаліста, формувати бізнес-середовище для підтримки активного вибору й планування професійної кар’єри учнів і випускників, а також спрямовувати майбутніх фахівців до активного пошуку роботи, надавати допомогу у працевлаштуванні, в реалізації власних проектів.

28 листопада 2017 року відбуло урочисте відкриття Центру кар’єри. Роботодавці мали можливість поспілкуватися із учнями випускних груп, адже Центр кар’єри – це майданчик, де мають зустрічатися майбутній працівник і роботодавець.

Кожного року до ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» вступає нове покоління учнів, які за декілька років будуть молодими фахівцями.

Робота з ними сьогодні – це перспектива розвитку завтра.

1.jpg
bottom of page